• Конкурс је отворен од 08.07.2020. године, сваког радног дана и суботе од 08 – 14 часова у просторијама Дома ученика. Имајући у виду да је 19. јул 2020. године недеља, и сходно томе нерадни дан, последњи дан када ће се вршити пријем докумената биће понедељак
  • Фотографисање нових ученика за ученичке картице вршиће се приликом усељавања ученика у Дом, тако да не морају лично да присуствују подношењу документације.

• Трошкови конкурса износе 400 динара и могу се платити на лицу места, приликом преузимања конкурсне документације или на рачун Дома ученика средњих школа Зајечар број 840-133667-28 (примерак УПЛАТНИЦЕ).

• Молимо Вас да пажљиво прочитате текст Конкурса јер се у њему налазе потребне информације о роковима и потребној документацији. Све додатне информације можете добити на број 019/430-915.

• Наша препорука је да сву потребну документацију за Конкурс шаљете поштом на адресу Дом ученика средњих школа Зајечар, Скопљанска бб 19 000 Зајечар.

• Потребна документа:
    -    Пријава на Конкурс,
    -     Уверење о приходима по члану породице
    -     За ученике првог разреда: оверене фотокопије сведочанстава за V,VI,VII и VIII разред и Уверење о обављеном завршном испиту
    -     За ученике другог, трећег и четвртог разреда: оверена фотокопија сведочанства из претходног разреда,
    -     Доказ о уплати трошкова конкурса – признаница или УПЛАТНИЦА.
  • Пријем конкурсне документације вршиће се на отвореном простору (у дворишту дома), уз примену свих препоручених мера заштите.

У циљу спречавања заразе и преношења инфекције дужни сте да поштујете следеће мере:

• Обавезно користите маске које прекривају нос и уста.
  • Дезинфикујте руке на уласку у дом.
  • Поштујте препоручену удаљеност од других, односно физичку дистанцу од најмање једног метра а пожељно је два метра.
  • Избегавајте додиривање лица, уста, носа и очију.
  • Избегавајте блиски контакт са особама.
  • Избегавајте поздрављање руковањем или љубљење са саговорницима.

Молимо вас да у потпуности поступате у складу са добијеним упутствима.

Унапред вам се захваљујемо на одговорном понашању према сопственом здрављу, као и према здрављу запослених.